Ogłoszenie

Nasz email - kontakt@superjunior.pl

#16 2010-07-11 22:27:41

 Pomidor

Han Geng

5192089
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 69
Ulubieniec z SJ: everybody!
Lover: KyuHyun, DongHae
Fav Pairing: KyuMin

Re: Wasze poglądy na temat wyglądu SuJu.

A ja z kolei z drugiej strony zaatakuję - makijaż jest w porządku, gorzej właśnie z ubraniami. Te źle skrojone marynarki bez kołnierzy, te totalnie niedobrane kolorystycznie koszule, te koszmarne muszki i apaszki... Ich stylistów pocięłabym na małe kawałeczki i rzuciła lwom na pożarcie za to, co czasami z chłopakami robią.
Nie od dziś wiadomo, że biały pogrubia, a osoby blade wyglądają w nim jeszcze bledziej, więc oczywiście w myśl tej zasady od stóp do głów w biel ubrani są i Shin, i Kyu.
Idąc dalej - jajecznicowy blond nie jest już modny i właśnie dlatego jest to nowy kolor włosów Ciula, moda na udawane przykrótkie spodnie również raczej szybko odchodzi w niepamięć (pokusiłabym się już nawet o twierdzenie, że jest to obciachowe), dlatego chłopacy nadal mają spodnie popodwijane nad kostkę.
Co do fryzur - mówię stanowcze "nie" przydługim i - nie daj Boże! - długim oraz dziwnie napuszonym i niby falowanym włosom Kyu. To jakaś tragedia jest. Swego czasu miał też nocnik podobny do tego Shinowego - fryzurom tego typu u oby panów podziękujemy.
Mogłabym tak wymieniać i wymieniać; na dobrą sprawę podczas każdego występu jest cała masa wpadek stylistów. Przykre to.


maybe his snoring is melodious? he has such a nice voice, maybe he can snoring to the rhythm?

Offline

 

#17 2010-07-12 02:29:52

 Marcie1992

Sung Min

5579665
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 245
Ulubieniec z SJ: Wszyscy ;)
Lover: LeeTeuk <3
Fav Pairing: KangTeuk, EunHae, KyuMin

Re: Wasze poglądy na temat wyglądu SuJu.

Idąc po kolei:
Leeteuk - jakoś nigdy mi nie podpadł z wyglądem. Moim zdanem każda fryzura (kolor włosów) jaką dotychczas miał mu pasowała.
Heechul - najbardziej podoba mi się w takiej fryzurze jaką ma teraz i w tej z MV do "Haengbok". Kolor zdecydowanie czarny i ten co miał w Bonamanie.
Yesung - zawsze super pomijając to jak kiedyś miał u góry blond a pod spodem czarne włosy.
Kangin - w "Cooking Cooking" mi się najbardziej podobał, ale ogólnie też nie mam zastrzeżeń.
Shindong - Mówię stanowcze nie włosom ala garnek na głowie (chodzi mi o tą fryzurę z MV do SS - Answer) i tej ala lew (z Miracle). Najkorzystniej moim zdaniem wyglądał z fryzurą z "Bonamany".
Sungmin - on zawsze świetnie wygląda więc nie mam się do czego przyczepic
Dziąślak tzn Małpka tzn Eunhyuk xd : Czerwone włosy najlepsze.
Donghae W krótszych włosach wygląda najlepiej.
Siwon - krótkie, postawione włosy takie jak miał na pierwszym występie live z "No Other". Nie lubię go w przylizanych jak ma w pewnych momentach w "Super Girl" bo wygląda wtedy poważniej/starzej
Ryeowook - obecna fryzurka z grzywką najbardziej przypadła mi do gustu. Nie podobał mi się u niego blond który miał w EHB czy w MV do  "Haengbok"
Kyuhyun - obecna fryzura jest super. Podoba mi się jeszcze to jak wyglądał na DVD Super Show I ;)

No i to by było na tyle.


http://i27.tinypic.com/i44uw1.jpg http://30.media.tumblr.com/tumblr_l5e3coyqG71qa7tfso1_250.gif http://i31.tinypic.com/25a6tm9.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
amonzi.pl anties.pl betonowe donice url