Ogłoszenie

Nasz email - kontakt@superjunior.pl

#1 2010-01-01 20:09:51

 Radek

Han Geng

16103012
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 65
Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Sooyoung z SNSD
Fav Pairing: JeTi z SNSD

Tłumaczenia Piosenek Big Bang

Let Me Hear Your Voice PL:
Deszcz właśnie przestał padać, zapach asfaltu unosi się w mieście. Hej tam... przestało już padać, prawda? Przejaśniło się od zachodu. Albowiem nie jesteś rannym ptaszkiem, czy będziesz zdolna wstawać rano prawidłowo każdego dnia?
Wciąż zamartwiam się sprawami tej natury. Niebo się rozprzestrzenia, wolność. Nic się nie zmieniło. Teraz tylko że... tylko że nie ma cię u mego boku. Pozwól mi usłyszeć swój głos. Jeśli staniemy się uczciwi, na pewno będziemy zdolni zrozumieć się wzajemnie. Otwórz swe serce.
Pozwól mi usłyszeć swój głos. Ścieżka, którą podążaliśmy, jest dla nas ważnym, przyszłościowym krokiem. Pierwszy raz gdy cię spotkałem, to było o tej samej porze roku, czyż nie?
Oświetlone ulice, blask był przepiękny.
Byłaś płaczącą dziewczyną; byłaś, od tego czasu często opierałaś głowę na moim ramienu i płakałaś - to ciepło, czułem je bardzo mocno.
Każda osoba, bez względu kim jest, ma zmartwienia i desperacko trzyma się za złamane serce
Pozwól mi usłyszeć swój głos. Jeśli staniemy się łagodniejsi, zobowiążemy się do wzajemnej miłości. Nie unikaj mego wzroku. Pozwól mi usłyszeć swój głos. Wydostańmy się poza tą niepewność i samotność. W tej chwili nasze uczucia spoją się.
Tak od kiedy odeszłaś nic nie jest takim samym. Moje serce jest przepełnione bólem. Czy możliwym jest, że grałem w grę o twą stratę, Nie mogę tego podtrzymywać.
Światło słoneczne, światło księżyca, naświetlasz me życie, odczuwam to nocą, gdy miłość świeci jasno. Nie mogę pozwolić ci odejść, zostaliśmy sobie przeznaczeni na zawsze, Kochanie daj mi znać.
Ta przeszłość bez ciebie, Nie mogę cię zapomnieć.
Pozwalasz mi być chmurą wiszącą nade mną z, której pada na mnie deszcz, brakuje mi twego dotyku. Noce są długie i ciężko jest się uściskać. Jesteśmy daleko od siebie to łamie mi serce, to wszystko dla najlepszej dziewczyny, jesteś moim światem. Moja miłość będzie się rozwijać do kiedy będę na ciebie czekać dziewczyno
Pozwól mi usłyszeć swój głos. Jeśli staniemy się uczciwi, na pewno będziemy zdolni zrozumieć się wzajemnie. Otwórz swe serce (Brakuje mi cię dziewczyno)
Pozwól mi usłyszeć swój głos. Ścieżka, którą podążaliśmy, jest dla nas ważnym, przyszłościowym krokiem.


Super Junior forever

Offline

 

#2 2010-01-03 19:10:32

JinLi

Admin - Teuki is my LOVE forever ;*

4212149
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 2036
Ulubieniec z SJ: Teuki, SungMin,Wook i EunHyuk
Lover: Tusiek:**
Fav Pairing: KyuMin^^ KangTeuk=]

Re: Tłumaczenia Piosenek Big Bang

o dziki za tlumaczenie^^ uwielbiam ta piosenke^^


http://img11.imageshack.us/img11/4444/mypictr400x160.pnghttp://i354.photobucket.com/albums/r439/minhnhidawn/30c3b00092a8e98ce850cd06jpg.gif

Offline

 

#3 2010-03-07 16:41:16

xNatsu

Gość

Re: Tłumaczenia Piosenek Big Bang

Całkiem niezłe XD

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://wojcieszow.szamba-betonowe-ceny.pl 酒店 威尼斯